Automobil pro vítězku

Od roku 2016 vítězky soutěže získávají roční pronájem automobilu. V roce 2019 organizátoři soutěže podepsali smlouvu s Autobond Group a.s.. První automobil od této společnosti získala vítězka Miss České republiky 2018, Iveta Maurerová. 

auto-iveta-miss-predani2.jpg

Akciová společnost AUTOBOND GROUP vznikla v červnu roku 2006. Popudem k jejímu založení byla snaha jeho zakladatelů o vytvoření silného subjektu na automobilovém trhu, jenž by přinesl zákazníkovi stabilitu existence, výhodu globálního pokrytí napříč teritoriem České republiky a navíc i rozšíření výběru na více obchodovaných značek. Jeho mottem i přes rozsah podnikání společnosti zůstává i nadále individualizovaný přístup k produktu, zákazníkovi i cenotvorbě.

auto-iveta-miss-predani.jpg

Ivetě Maurerové byly předány klíče od vozu Kia Stonic přímo z rukou generálního ředitele Milana Štědry. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na realizaci dalších společných projektů, jako bylo např. představení nového modelu Nissan GT-R.

auto-iveta-miss-predani3.jpgnissan-tk-predstaveni.jpg

Aktuální vítězkou Miss České republiky 2019 je Nikola Kokyová a v současné době je v jednání termín k osobní schůzce, kde bude slavnostně Nikole předán nový vůz od společnosti Autobond Group a.s.

foto-nikola-predani-duplex.jpg