Články

Křest kalendáře 2020

Poslední oficiální událost soutěže Miss České republiky je za námi. Kalendář pokřtěn, nyní je v prodeji i online.

 duplex-krest2020-tit.jpg

Ve středu 4. prosince 2019 v restaurační části DUPLEX, THE ROOFTOP VENUE proběhl křest nového kalendáře Miss České republiky 2020. Kalendáře můžete zakoupit online na e-shopu Mironet.cz. Výtěžek z prodeje těchto kalendářů putuje ze 100 % na charitativní činnosti. Kromě samotného křtu kalendáře ale proběhlo oficiální předání ročního postgraduálního studia na EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION (zakladatel a majitel EUROPEAN INSTITUTE Prague a poslanec Košíc, pan Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M.). Toto vzdělávací centrum z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila v roce 2018 organizační složku v SR, v srbském Bělehradě a v roce 2019 plánuje spustit další novou pobočku mimo EU v Moskvě. Kromě vzdělávacích aktivit se EUROPEAN INSTITUTE dlouhodobě a výrazně věnuje charitativním projektům, jako například podpoře nadacím Pomozte dětem NROS a ČT, Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové) a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které v přímém přenosu ČT a RTVS probíhají každý rok na Pražském hradě. Vítězka Miss České republiky Nikola Kokyová převzala voucher z rukou samotného majitele a jednatele, pana Vladislava Stanka.

Součástí večerní události byla i módní přehlídka slovenské návrhářky žijící v České republiky, Jenny Jeshko. Její modely včetně kabátů a doplňků představily finalistky Miss České republiky. Veškerá její tvorba je ruční práce a je k dostání v nově otevřeném ateliéru F. Designers.

ONLINE NÁKUP KALENDÁŘE ZDE: https://www.mironet.cz/kalendar-miss-ceske-republiky-2020+dp420714/ 
Výtěžek putuje ze 100 % na charitativní účely.

loga-1rada-0.jpg

Do samotné realizace kalendáře se zapojil mnohačetný tým, za jejichž podporu mnohokrát děkujeme.

Makeup - Nikol Bohuslavová
Šperky - Kolekce Miss České republiky
Korunky - JSB Bijoux
Foto - Robert Novotný
Ateliér - Royal Angels (Jiří Šubrt)
Plavky - Admiral
Prádlo - Victoria´s Secret z e-shopu MyAddict.Store

V souladu se zákonem: Pokud neziskový subjekt uspořádá akci, ze které inkasuje příjmy (vstupné, prodej zboží a služeb) a tato akce 1) souvisí s posláním neziskového subjektu a 2) není vykonávána soustavně, pak ani případný zisk z dané akce není tržbou z podnikání.

 

Všechny články