Články

Mediální partnerství

Magazín JsmeUspesni.cz denně přináší zajímavé informace o úspěšných projektech v České republice.

jsmeuspesni-foto-clanek-miss-iveta.jpg

Rádi bychom vám představili oficiálního partnera soutěže Miss České republiky, kterým je online magazín JsmeUspesni.cz.
Smyslem a posláním portálu JsmeUspesni.cz je mediálně podporovat talentované osobnosti, úspěšné projekty, firmy, týmy i jednotlivce.

Magazín JsmeUspesni.cz nabízí denní zpravodajství a zajímavé informace o úspěšných projektech, unikátních nápadech a inspirativních osobnostech především z České republiky ale i z jiných zemích.

Výkonný ředitel magazínu JsmeUspesni.cz Jan Vavřička potvrzuje atraktivitu soutěže Miss České republiky a oblíbenost této soutěže u čtenářů těmito slovy:"Jsem moc rád, že jsme se stali oficiálním mediálním partnerem soutěže Miss České republiky, která dává ženám unikátní příležitost vlastní seberealizace a splnění životního snu. Mohu potvrdit, že soutěž Miss České republiky čtenáře magazínu JsmeUspesni.cz velmi zajímá, vždyť článek Miss České republiky zná první tři postupující finalistky měl více než 32.000 návštěv."

"Máme radost, že naše soutěž má díky magazínu JsmeUspesni.cz ještě více fanoušků a těšíme se na pokračování našeho mediálního partnerství i v dalších ročnících," říká Ing. Alexandra Belingerová, MBA organizátorka soutěže.

Foto: JsmeUspesni.cz, Miss České republiky

Všechny články

Všechny články