Finalistky 2020

    Adéla Kašpaříková

  • Soutěžní číslo 6
  • 20
  • 170
  • 88-63-93
  • Přerov
  • Miss České republiky 2020
  • Znamení : střelec

Finalistka Miss České republiky 2020

finalistka-miss-ceske-republiky-2020-6.jpg

Rozhovor s finalistkou č. 6, která bojuje o titul Miss Sympatie. O tomto titulu rozhoduje veřejnost pomocí veřejné volby

Co tě nejvíce rozesměje?

Kamarádi a naše společné zážitky.

Kdybys vyhrála v loterii 10 milionů korun, co bys s takovým obnosem peněz udělala?

Snažila bych se penízky ušetřit a spořit. Část bych procestovala, protože bych se ještě chtěla podívat do spousty zemí světa, část bych věnovala rodičům na zabezpečení lepšího života v pozdějším věku a část na pomoc lidem, kteří to potřebují.

Kdo je tvým největším vzorem?

Nemám vzor v žádné konkrétní osobě. Snažím se být vzorem sama sobě a stále se v životě posouvat, abych pak jednoho dne mohla říct, že jsem na sebe upřímně pyšná.

Čeho se bojíš a proč?

Nejvíce se bojím zklamání. Ať už že zklamu sama sebe, své okolí a blízké, nebo někdo jiný zklame mě. A to v různých směrech.

Vybrala by sis raději strávit svůj život v nejnovější luxusní vile sama nebo v rozpadlé chatrči se svým blízkým?

Určitě bych si raději vybrala život v rozpadlé chtrči a se svým blízkým, protože nemám ráda samotu a potřebuji kolem sebe lidi. V jejich přítomnosti se cítím vždy lépe. A jak se říká: "Ve dvou se to lépe táhne." :D

Co pro tebe znamená štěstí?

Štěstím je to, co se za štěstí rozhodneme považovat. Pro mě je štěstí hlavně v maličkostech a ve věcech a zážitcích, za které můžu být každý jeden den vděčná.

Proč bys měla vyhrát Miss České republiky 2020 právě ty?

Přála bych si vyhrát, protože bych chtěla navrátit a reprezentovat přirozenost a přirozenou krásu dívek a inspirovat je tak k tomu, že nepotřebují umělé řasy, různé výplně nebo plastiky k tomu, aby byly krásné a sebevědomé. Dnešní doba nám totiž bohužel občas předkládá jako pomyslný "ideál" pravý opak. Titul Miss pro mě představuje kombinaci přirozenosti, charisma a inspirace.

Jaký je tvůj pohled na charitativní činnosti v České republice?

Dle mého názoru se u nás o charitativních činnostech nemluví až tak moc jako v jiných zemích a je to škoda. Proto jsem ráda, že jsem se i já sama mohla zapojit a fyzicky pomoct. Je to krásný pocit, otevře vám to oči a naučí, že bychom si měli méně stěžovat a být více vděční, protože jsou tu lidi, kteří v životě řeší mnohem vážnější problémy.

Jaká já tvá nejhorší vlastnost nebo zlozvyk a jak tě ve tvém životě ovlivňuje?

Jako svou nejhorší vlastnost vnímám nerozhodnost a to, že vždycky odkládám věci na poslední chvíli. Dost často se mi tedy stává, že nevím, co si vybrat, co by pro mě bylo lepší, pořád váhám a dost často nestíhám, protože se mi potom všechny věci nakupí a jsem zbytečně ve stresu.

VÍCE
HLASUJ PRO TUTO DÍVKU