Finalistky 2020

    Diana Paravanová

  • Soutěžní číslo 3
  • 18 let
  • 175 cm
  • 84-60-94
  • Otrokovice
  • Miss České republiky 2020
  • Znamení : váhy

Finalistka Miss České republiky 2020

finalistka-miss-ceske-republiky-2020-3.jpg

Rozhovor s finalistkou č. 3, která bojuje o titul Miss Sympatie. O tomto titulu rozhoduje veřejnost pomocí veřejné volby

Co tě nejvíce rozesměje?

Nejvíce mě rozesměje lidská hloupost a sobectví a občas i vlastní znytečné chyby. Ale pokud se chci zasmát tak, abych měla lepší náladu, tak je to jakýkoliv vtip od mých přátel.

Kdybys vyhrála v loterii 10 milionů korun, co bys s takovým obnosem peněz udělala?

Procestovala bych svět – vždy jsem radši investovala do sbírání zážitků, než do sbírání věcí. Také bych podpořila vzdělání v rodinách, které na to nemají, včetně mých příbuzných.

Kdo je tvým největším vzorem?

Vzor nemám, snažím se inspirovat v tom, co mi život přináší: nacházet radost a vyváženost, pomáhat, a podporovat spravedlnost.

Čeho se bojíš a proč?

Bojím se zla, které je ukryto v lidech a situací, které umožňují, aby zlo vyšlo na povrch. Mamka zažila válku a často toužila po věcech, které mě připadají samozřejmé. Tak jsem poznala, jaká je lidská nenávist a co může způsobit.

Vybrala by sis raději strávit svůj život v nejnovější luxusní vile sama nebo v rozpadlé chatrči se svým blízkým?

Jednoznačně: v chatrči se svým blízkým – nic na světě nemůže vynahradit přítomnost blízké osoby. Peníze se taky nevydělávají lehko, ale myslím si, že je těžší vybudovat dobré vztahy a být v prostředí upřímných lidí, kteří si mezi sebou pomáhají a přejí jen hezké věci – proto má pro mě blízká osoba větší cenu než všemožný luxus.

Co pro tebe znamená štěstí?

Štěstí nacházím v rodině. Vždy se mám kam vrátit. A pomáhá mi dosáhnout toho, abych v životě dělala to, co mě baví a naplňuje – to podle mě člověku také přináší štěstí a radost.

Proč bys měla vyhrát Miss České republiky 2020 právě ty?

Protože chci lidem ukázat, jak život může být krásný a smysluplný, jen když jsme hodní k jiným lidem a děláme věci s radostí, přejeme štěstí ostatním, pomáháme lidem v nouzi a dokážeme se radovat z maličkostí.

Jaký je tvůj pohled na charitativní činnosti v České republice?

Myslím si, že v tomto ohledu můžu být na svoji rodnou zem pyšná. Oproti jiným státům je charitativní činnost v ČR na dobré úrovni. I má mamka vystudovala vysokou školu díky nadaci, změnilo to její a ovlivnilo i můj život. Naučila jsem se díky tomu dívat na věci očima toho druhého, toho, kdo pomoc potřebuje, a že často jsou v životě situace nouze, do kterých se člověk i nevinně dostane.

Jaká já tvá nejhorší vlastnost nebo zlozvyk a jak tě ve tvém životě ovlivňuje?

Rozhoduji se příliš emotivně. Chtěla bych se naučit dělat rozhodnutí s větším přehledem a odstupem času. Někdy se stává, že emoce jsou momentální a ne vždy vedou ke správnému řešení.

VÍCE
HLASUJ PRO TUTO DÍVKU