Finalistky 2020

    Natalia Al-Imamová

  • Soutěžní číslo 4
  • 20 let
  • 174 cm
  • 86-61-89
  • Praha
  • Miss České republiky 2020
  • Znamení : blíženec

Finalistka Miss České republiky 2020

finalistka-miss-ceske-republiky-2020-4.jpg

Rozhovor s finalistkou č. 4, která bojuje o titul Miss Sympatie. O tomto titulu rozhoduje veřejnost pomocí veřejné volby

Co tě nejvíce rozesměje?

Myslím, že o sobě mohu říct, že jsem opravdu veselý člověk a smích je u mě na denním pořádku. Rozesměje mě opravdu cokoliv a ráda si dělám legraci i sama ze sebe.

Kdybys vyhrála v loterii 10 milionů korun, co bys s takovým obnosem peněz udělala?

Po prvotním šoku, bych se hned zajímala, kdy si mohu výhru vyzvednout. Částí bych podpořila rodinu a dále bych chtěla využít této šance na procestování míst, kde jsem nikdy nebyla. Velmi důležité je pro mě vzdělání a také bych přispěla na charitu. A kdyby mi něco zbylo koupila bych si auto.

Kdo je tvým největším vzorem?

Jeden konkrétní vzor nemám, ráda se inspiruji lidmi v mém okolí a společně si předáváme své zkušenosti. Pokud bych měla říct kdo mě nejvíce ovlivňuje, je to určitě má rodina, která do mě snaží dát jen to nejlepší. Ne vždy to vyjde.

Čeho se bojíš a proč?

Nejvíce se bojím tmy, mám velkou představivost a necítím se sama ve tmě příjemně. Dalším mým strachem, je strach z krokodýlů. Ani nevím vlastně proč, nikdy jsem žádného na živo neviděla, ale velmi často se mi o nich zdají děsivé sny.

Vybrala by sis raději strávit svůj život v nejnovější luxusní vile sama nebo v rozpadlé chatrči se svým blízkým?

Určitě bych si vybrala rozpadlou chatrč, nemám ráda samotu a bez mých blízkých bych nevydržela ani den. A co je víc, než Vaše rodina? Sice nevím, jak by se tam líbilo jim, ale já mám jasno.

Co pro tebe znamená štěstí?

Štěstí, pro mě to je definice spokojenosti v životě. Jsem zdravá, mám zdravou rodinu a jsme si blízko. Myslím, že jsem rodinný typ, a proto je to u mě na prvním místě. Jinak štěstí, které máte například při hře, tím zrovna neoplývám, musím si vše vybojovat sama!

Proč bys měla vyhrát Miss České republiky 2020 právě ty?

Myslím, že každá z nás je něčím jedinečná a každému se líbí něco jiného. Já jsem veselá, upřímná, pracovitá a nevzdávám se. Myslím, že tyto vlastnosti by mi mohly pomoct k výhře.

Jaký je tvůj pohled na charitativní činnosti v České republice?

U nás v České republice je několik projektů, nadací, které mají opravdu smysl. V této době se rozmohl i trend sociálních sítí, kde slavné osobnosti pomáhají s různými sbírkami a vidím, že to opravdu funguje, z čehož mám obrovskou radost. Vždy pokud to jde se ráda zapojím.

Jaká já tvá nejhorší vlastnost nebo zlozvyk a jak tě ve tvém životě ovlivňuje?

Jsem náladová, a to je opravdu má nejhorší vlastnost. Souvisí to s mým znamením Blížence, které má dvě osobnosti. Ve vteřině umím ze smutku se usmívat, jakoby se nic nestalo. Věřte, že i pro mě je to velmi náročné se v sobě vyznat.

VÍCE
HLASUJ PRO TUTO DÍVKU