Finalistky 2020

    Vladimíra Ježíková

  • Soutěžní číslo 9
  • 24 let
  • 173 cm
  • 84-62-90
  • Praha
  • Miss České republiky 2020
  • Znamení : kozoroh

Finalistka Miss České republiky 2020

finalistka-miss-ceske-republiky-2020-9.jpg

Rozhovor s finalistkou č. 9, která bojuje o titul Miss Sympatie. O tomto titulu rozhoduje veřejnost pomocí veřejné volby

Co tě nejvíce rozesměje?

Já jsem obecně hodně pozitivní člověk a ráda se směji, ale nejvíce se nasměji se svou rodinou a blízkými přáteli. A vlastně jsem i hodně lechtivá, takže pokud mě chceš rozesmát i bez vtipu, tak víš jak na to :D

Kdybys vyhrála v loterii 10 milionů korun, co bys s takovým obnosem peněz udělala?

Tak popravdě nad tým, jsem nikdy v životě nepřemýšlela, takže je mi těžké na to odpovědět. Ale nejspíš bych něco investovala, aby se mi peníze zhodnocovali, něco bych darovala lidem, který to potřebuji, asi bych si koupila nějaký byt a šla na dovolenou s celou rodinou.

Kdo je tvým největším vzorem?

Pro mě jsou a vždy budou největším vzorem moje rodiče, protože právě ony ze mě vychovaly takového člověka, jakým dnes jsem. A jsem jím za to nesmírné vděčná, protože to s námi jistě neměly jednoduchý, jelikož já mám ještě 4 sourozenců a o všechny se postaraly a daly nám vždy vše co jsme potřebovaly.

Čeho se bojíš a proč?

Největší strach mám ze smrti blízkých lidi, to snáším hodně těžko, a ještě se bojím hodně pavouku a plazů, to pokaždé doslova vyšiluji, když je vidím :D

Vybrala by sis raději strávit svůj život v nejnovější luxusní vile sama nebo v rozpadlé chatrči se svým blízkým?

Za mě je čas se svými blízkými nezaplatitelný, takže já mám jasno a jistě bych brala možnost B. Ale nebudu lhát, že bych nešla i do luxusní vily, kde bych ten čas trávila společně s blízkými.

Co pro tebe znamená štěstí?

Pro mě největší štěstí znamená zdravá a šťastná rodina. To se za peníze koupit nedá, a proto by si to měl každý strážit a vážit ze všeho nejvíc.

Proč bys měla vyhrát Miss České republiky 2020 právě ty?

Vždy se snažím vystupovat přirozeně, a hlavně se snažím být sama sebou a na nic si nehrát. Myslím si, že tahle soutěž je nejenom o vnější kráse, ale i o té vnitřní, a právě tím se pokusím zaujmout.

Jaký je tvůj pohled na charitativní činnosti v České republice?

Jsem moc ráda, že lidi chtějí i nadále pomáhat jiným a myslím si, že hodně lidí v ČR charitu i dělá, jenom se o tom možno až tolik nemluví.

Jaká já tvá nejhorší vlastnost nebo zlozvyk a jak tě ve tvém životě ovlivňuje?

Mezi moji nejhorší vlastnost zařazuji jistě tvrdohlavost, co u mě v překladu znamená, že když něco chci a nemám to, tak jsem naštvaná a protivná :D ale snažím se to omezovat na minimum a brát to i jako pozitivum, jelikož mě to občas posouvá i dál.

VÍCE
HLASUJ PRO TUTO DÍVKU