Finalistky 2022

    Andrea Kubínová

  • Soutěžní číslo 7
  • 26 let
  • 166 cm
  • 80-63-87
  • Praha
  • Miss České republiky 2022
  • Znamení: beran

finalistka č. 7

00 titulka kubinova

Rozhovor s finalistkou č. 7, která bojuje o titul Miss Sympatie 2022. O tomto titulu rozhoduje veřejnost pomocí veřejné volby

Co ráda děláš ve volném čase?

Moc ráda cestuji, je to má celoživotní vášeň, trávím čas s přáteli a je jedno, zda se jedná o společné večeře, brunche, hraní společenských her či výlety. Čas od času mám chuť podniknout nějaký sport, nejraději vyrážím v létě na kolečkové brusle. Jízda na kole nebo cvičení ve fitku je ale také fajn. Ve volném čase se také ráda vzdělávám, například čtením knih či sledováním online kurzů (Marketing, web design).

Jaká je tvá představa o perfektní dovolené a kde?

Jak jsem zmínila již v první bodě, cestování opravdu miluji, a proto se nadchnu cestováním v jakékoliv formě. Dokážu vyrazit do cizího města, kde obdivuji architekturu a místní život, cítím se dobře i v přírodě, tudíž si dokážu představit dovolenou někde na horách, například i s krásnou přírodou a spaním ve stanu. Ráda vyrážím i na letní dovolené v přímořských destinacích.
Proto moje představa perfektní dovolené zahrnuje místo, které nabízí jak moře, zároveň krásnou architekturu a lze vyrazit i do míst, kde je zeleň a zvířátka žijící ve volné přírodě. Těchto míst je na světě opravdu mnoho, proto nedokážu vybrat jedno vysněné místo, ale určitě by to mělo být místo, kde nebudu mít prostor se nudit. Zároveň si myslím, že jsem nenáročný člověk, stačí mi hezké místo, kde lze najít i nějaké to vyžití. Jako příklad bych uvedla oblíbené destinace jako je Řecko, Chorvatsko, Portugalsko, Španělsko, ale i vzdálenější destinace, například Bali či Mexiko.

Pokud bys vyhrála 1 milion, jak s tím naložíš?

V první řadě bych část z výhry věnovala mé mamince, která se o mě celý život stará a pečuje. Dále bych část peněz investovala či vložila do začátku podnikání. Část peněz bych nabídla neziskové organizaci - například postiženým dětem či pro péči o starší. A v neposlední řadě bych část svých peněz využila trochu sobecky a využila je k cestování a nákupu nového oblečení.

Máš nějakou vzpomínku, která tě rozesměje vždy, když si na ni vzpomeneš?

Nejvíce se nasměju při vzpomínce z dětství, kdy jsme s moji ségrou a sestřenicí hrávaly hry, při které mne ony převlíkaly a stylizovaly do jiných rolí. Jednou jsem vyrazila na hřiště a začala se bavit s cizí holčičkou, nějak jsem se představila a řekla, že mám ještě bratra (ve skutečnosti nemám) po chvíli jsem odešla a vrátila se jako zmiňovaný “bratr”. Holčička mi uvěřila. Dodnes se tomu s mojí ségrou a sestřenicí smějeme.

Jaké místo v ČR máš nejraději a proč?

Jedno z mých nejoblíbenějších míst je rodinná chata u Sázavy. Mám na ni krásné vzpomínky z dětství a je to místo, kde mohu odpočívat a jen tak relaxovat. Dalším oblíbeným místem je město Brno. Mám tam pár známých, které ráda navštěvuji a také mne baví objevovat nová místa, která jsem tam ještě nenavštívila. Vždy se na toto město těším.

VÍCE