Finalistky 2022

    Julie Hojdyszová

  • Soutěžní číslo 4
  • 22 let
  • 171 cm
  • 86-59-90
  • Frýdek-Místek
  • Miss České republiky 2022
  • Znamení: střelec

finalistka č. 4

00 titulka hojdyszova

Rozhovor s finalistkou č. 4, která bojuje o titul Miss Sympatie 2022. O tomto titulu rozhoduje veřejnost pomocí veřejné volby

Co ráda děláš ve volném čase?

Vždy, když mám volnou chvíli, snažím se ji trávit se svou rodinou. Mí nejbližší jsou to nejdůležitější, co mám a trávit čas s nimi mi dobíjí baterky. Když už mluvím o dobíjení baterek, tak ráda trávím svůj čas v přírodě. Jsem z Beskyd, miluji naše hory a lesy, které mi přinesou klid na duši. Kromě toho se také snažím rozvíjet, zajímá mne meditace a kvantová fyzika. V neposlední řadě miluji cestování. Ještě aby ne, když jsem téměř rok života strávila jako modelka v Asii.

Jaká je tvá představa o perfektní dovolené a kde?

Perfektní dovolená záleží na aktuálním rozpoložení a situaci. V hektickém období by to bylo 14 dní válení šunek u moře ve Francouzské Polynésii a načerpávání vitamínu D. Když se mě ale zeptáte v situaci, kdy nejsem až tak vytížená, řeknu aktivní dovolená na horách v přírodě. A úplným ideálem bude kombinace obojího.

Pokud bys vyhrála 1 milion, jak s tím naložíš?

Kdyby v potoce byly ryby, nebyly by rybníky. To vždy říkala má maminka. Ale kdyby přece jenom, tak bych ji vzala na dovolenou jako poděkování za to všechno, co pro mne v životě udělala. Za laskavost, pochopení i víru ve mne. A tam bych přemýšlela, jak naložím se zbytkem - charita, investice a spoření.

Máš nějakou vzpomínku, která tě rozesměje vždy, když si na ni vzpomeneš?

Pokaždé mě rozesmějí všechny vzpomínky na mého strejdu Pavla, který si s oblibou a radostí a pro pobavení všech sundává kalhoty i s trenýrkama na všech společenských událostech.

Jaké místo v ČR máš nejraději a proč?

Můj domov, Frýdek-Místek. Česká republika má spoustu úchvatných míst, která stojí za zmínku a návštěvu. Máme krásná historická města i dechberoucí přírodu, ale doma je doma. Je to místo, kde se cítím v bezpečí, šťastná a kam se vždy ze světa ráda vracím.

VÍCE