Články

Castingy 2019

Aktuální termíny castingů do Miss České republiky 2019

castingovka.jpg

Zajímá tě, kdy probíhají castingy a co vše musíš splnit pro to, aby ses dostala do Miss České republiky ? Toto jsou aktuální termíny castingů pro tento rok.

 

CASTINGY V PRAZE:

sobota 30. března v čase 11-14h

sobota 27. dubna v čase 11-14h

neděle 5. května v čase 11-14h

sobota 1. června v čase 11-14h

úterý 25. června v čase 16-20h

neděle 7. července v čase 16-20h

Místo konání: Hotel Jalta, Václavské nám. 818/45, 110 00 Praha – Nové Město

 

CASTINGY V BRNĚ:

neděle 14. dubna v čase 11-14h

čtvrtek 9. května v čase 15-19h

Místo konání: Grandhotel Brno, Benešova 605/18, 602 00 Brno-střed

 

CASTING V LIBERCI:

středa 24. dubna v čase 15-19h

Místo konání: Pytloun Grand Hotel Imperial, 1. máje 757/29, 460 07 Liberec

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu termínu či počtu castingů.

 

SPLŇUJEŠ PODMÍNKY?

Soutěže se mohou zúčastnit dívky, jejichž datum narození je 1. 1. 1991 až 30. 6. 2001.

Soutěže se mohou zúčastnit pouze dívky: svobodné, s výškou od 167 cm, se souměrnou štíhlou postavou; komunikující plynule česky (česká národnost nebo české občanství není povinné); nemající záznam v rejstříku trestů; bez tetování nebo s tetováním, které není velkého rozsahu; bez spojitosti s tvorbou erotických či pornografických materiálů, provozováním prostituce či jiné činnosti, která by byla v rozporu s morálním kodexem organizátora soutěže. Soutěž není určena osobám s fyzickým či jiným druhem handicapu.

JAK PROBÍHÁ CASTING?

Vyplněná přihláška je podmínkou účasti dívky v soutěži. Přihlášku lze vyplnit online prostřednictvím formuláře na www.miss-ceske-republiky.cz či písemnou formou na místě castingu. Soutěže se mohou zúčastnit i dívky, které se již soutěže v minulých ročnících zúčastnily s výjimkou finalistek předchozího ročníku. Dívka, která vyplní online přihlášku, bude kontaktována organizátorem soutěže a budou jí sděleny detailní informace o castingu. Všechny soutěžící musí být osobně přítomny castingu, kdy po příchodu obdrží informace o průběhu castingu a pořadové číslo pro daný casting. Castingy Miss ČR jsou neveřejné, proto není doprovodu dívky umožněn vstup do prostor, kde probíhá casting. Casting má tato kola: Představení porotě (elegantní oblečení), představení v plavkách (dvoudílné plavky a boty na vysokém podpatku), rozhovor s porotou (koktejlové šaty).

CO S SEBOU NA CASTING?

Pro účast na castingu si soutěžící dívka přinese: doklad totožnosti (občanský průkaz či cestovní pas), propisku, boty na vysokém podpatku, koktejlové šaty, elegantní oblečení, dvoudílné plavky. Máš-li photobook, můžeš jej vzít s sebou (nepovinné).