V sobotu 14. července 2017 proběhlo další kolo, kdy se objevilo jak mezi soutěžícími, tak i v porotě mnoho blondýn.

58013  58030

V porotě tentokrát usedla Tereza Bohuslavová (Miss Léta 2016), Angelika Kostyshynová (Miss Léta 2017) a Iveta Maurerová (1. VICEMISS LÉTA 2017). Do poroty usedla i první česká barbie – Gabriel Jiráčková.

2 ucast potvrdila prvni ceska barbie  6 spolecne foto vitezek lonskych vitezek a gabriel jirackove

Účast v porotě také potvrdili i významní partneři, jako je například doktorka a majitelka estetické kliniky Aurum Clinic, MUDr. Ivana Němečková a úspěšný podnikatel Ing. Jiří Morštadt, který mimo jiných aktivit je také majitel týdeníků Metropol, Czech Fashion Week a soutěží krásy Miss Czech Press a Topmodel of the Year.

Jiří Morštadt a Ivana Němečková porotci  58246 2

Vítězkami tohoto semifinále se staly:

3. místo – Anežka Šeinerová (Příbram)

2. místo – Denisa Štulíková (Moravský Krumlov)

1. místo – Kateřina Lišková (Brno)

Po vyhlášení na vítězky před aquaparkem opět čekala cabrio limuzína. A afterparty mohla začít. Opět restaurace Como, opět víno Pavlovín, opět degustace Chopin vodky a čokoládových likérů a spousta výborných pokrmů z japonské a italské kuchyně.

Slavnostní večeře v restauraci Como s vítězkami 3.semifinále  Afterparty se konala v restauraci Como na Václavském náměstí

Vítězky každého semifinále obdržely hodnotné ceny od Olympusu, Blackberry, Aquily, Aquapalace, Body Wraps, Solárního studia Sun Angels, Brazil Keratin, Exkluzivní vizitky, Aurum Clinic, Chopin vodky. Na své si přišli i diváci živých přenosů streamovaných na facebooku Miss Léta.

porota s vítězkami

Zleva: Tereza Bohuslavová (Miss Léta 2016), Denisa Štulíková, Angelika Kostyshynová (Miss Léta 2017), Kateřina Lišková, Anežka Šeinerová, Iveta Maurerová (Miss Léta 2017 – 2.místo).

Autoři fotografií: Karel Juda, Ondřej Čapka

Hlavní sponzoři soutěže Miss Léta

Karlovarské minerální vody (Aquila, Fruttimo) – Aquila se stala po pěti letech sponzorem soutěže krásy. Jsme jediná soutěž krásy, která je spolufinancována Karlovarskými minerálními vodami.

Blackberry – značka mobilních telefonů, Blackberry, se stala oficiálním dodavatelem mobilních telefonů pro soutěž Miss Léta.

Ford Carent Praha – vítězka soutěže Miss Léta vyhrává roční pronájem automobilu značky Ford od společnosti Carent Praha.

Mironet – největší IT e-shop v České republice se podílí na finanční podpoře této soutěže od jejího založení. Dodává soutěži zázemí, finanční podporu a obchodní management.

Aquapalace Praha – nejzábavnější aquapark ve střední Evropě. Organizuje semifinálová kola v prostorách vodního světa a zajišťuje zázemí pro produkci a samotné soutěžící.

Chopin Vodka – nejpopulárnější a nejluxusnější značka vodky na světě s nejvyššími světovými oceněními. Chopin vodku podporuje například Sandra Bullock.