3. místo – Michaela Pangrácová (Karlovy Vary)

2. místo – Radka Erbanová (Dolní Kalná)

1. místo – Dominika Vinšová (Praha)

15 Na vítězky čekaly hodnotné ceny a dárky na další dávku dárků se můžou těšit na finále 2  11 V porotě usedli zástupci značek Max Eli Czech Andrea Cupáková vlevo a Chopin Vodka Daniel Pinkas vpravo

Během sobotního programu dívky opět předvedly společnou taneční choreografii, módní přehlídku a nechyběla ani oblíbená promenáda v plavkách.

12 Průběh semifinále je plný zábavy a úsměvu  4 Posledních 12 semifinalistek bojující o postup do finále

Po skončení akce se nové finalistky přesunuly na slavnostní afterparty do restaurace Como, na kterou je odvezla cabrio limuzína, a dívky opět oblékly tradiční bílé outfity Bílé armády, které jsou neodmyslitelně spjaty se soutěží.

17 Luxusní sushi v restauraci Como na Václavském náměstí

Během celé soutěže vzniklo mnoho přátelských vazeb mezi děvčaty. Jedno z odloučeních oplakaly také Karolína Samešová a Dominika Vinšová. Karolína zůstala těsně pod stupni vítězů (na 4. místě), Dominika Vinšová se s ní musela rozloučit a v cestě za korunkou pokračovat sama. „Už když jsme se přihlásily do soutěže, tak jsme se vzájemně podporovaly a chtěly jsme v Bílé armádě být spolu. Toto rozdělení ale nenaruší naše přátelství a s Kájou se budeme i tak vídat nadále,“ uvádí Dominika Vinšová, vítězka 4. semifinálového kola Miss Léta 2018

.9 Skvělé kamarádky ale jen jedna postoupila do finále

Foto: vítězka 4.semifinálového kola Dominika Vinšová (vlevo), Karolína Samešová (vpravo)

Vítězky každého semifinále obdržely hodnotné ceny od Olympusu, Blackberry, Aquily, Aquapalace, Body Wraps, Solárního studia Sun Angels, Brazil Keratin, Exkluzivní vizitky, Aurum Clinic, Chopin vodky. Na své si přišli i diváci živých přenosů streamovaných na facebooku Miss Léta.

10 Dominika Vinšová obsadila první místo v tomto semifinále získala vodotěsnou kameru od Olympusu  14 Miss Léta je jedinou soutěží krásy v České republice kterou sponzoruje legendární značka vody Aquila
Autoři fotografií: Karel Juda

Hlavní sponzoři soutěže Miss Léta

Karlovarské minerální vody (Aquila, Fruttimo) – Aquila se stala po pěti letech sponzorem soutěže krásy. Jsme jediná soutěž krásy, která je spolufinancována Karlovarskými minerálními vodami.

Blackberry – značka mobilních telefonů, Blackberry, se stala oficiálním dodavatelem mobilních telefonů pro soutěž Miss Léta.

Ford Carent Praha – vítězka soutěže Miss Léta vyhrává roční pronájem automobilu značky Ford od společnosti Carent Praha.

Mironet – největší IT e-shop v České republice se podílí na finanční podpoře této soutěže od jejího založení. Dodává soutěži zázemí, finanční podporu a obchodní management.

Aquapalace Praha – nejzábavnější aquapark ve střední Evropě organizuje semifinálová kola v prostorách Vodního světa a zajišťuje zázemí pro produkci a samotné soutěžící.

Chopin Vodka – nejpopulárnější a nejluxusnější značka vodky na světě s nejvyššími světovými oceněními. Chopin vodku podporuje například Sandra Bullock.