Soutěžící pózovaly u luxusních aut a na hlavním pódiu zajišťovaly program po celé dva dny. Konala se módní přehlídka spodního prádla značky Werso, představení finalistek v bílých outfitech a nechybělo ani taneční představení společně s Aquadancers.

 

9 finalistky při přehlídce spodního prádla značky Werso  3 Pózování u aut

Na výstavě se objevila i stále úřadující Miss Léta 2017, Angelika Kostyshynová, která přišla okouknout finalistky a již nyní nám prozradila, že má několik favoritek na stupně vítězek Miss Léta 2018.

5 Angelika Kostyshynová vítězka Miss Léta 2017 s finalistkami tohoto  11 Finále Miss Léta 2018 bude moderovat moderátorská dvojice Stand up

V průběhu festivalu se uskutečnila soutěž krásy Miss Escape6 Prague Car Festival. Tato vedlejší soutěž byla malou přípravou pro finalistky Miss Léta. Děvčata se pilně připravují na finále Miss Léta, které proběhne již ve středu 12. září v klubu Duplex a proto velmi ocenily přehlídky a představení v rámci této automobilové výstavy. Zároveň výstavu navštívili dva cenní hosté. Moderátoři ze standup show vystupující jako Stand-up Factory – Martin Jirman a Jiří Jakima. Tato moderátorská dvojice bude provázet finálovým večerem.

10 Do hlasování o titul Miss Escape6 Prague Car Festival se zapojily

Návštěvníci měli možnost hlasovat pro svoji favoritku prostřednictvím hlasovacích lístků, které vhazovali do urny. Vyhlášení vítězek proběhlo v neděli 2. 9. na hlavní stage po sečtení všech hlasů. Titul Miss Escpae6 Prague Car Festival 2018 získala Kateřina Lišková z Brna. I. Vicemiss se stala Radka Erbanová z Dolní Kalné a titul II. Vicemiss, který získala Anežka Šeinerová putoval do Příbrami. Od partnerských značek Miss Léta a celé organizace Escape6 Prague Car Festival získaly vítězky korunky a hodnotné ceny. Jedním z předávajících byla i Zuzana Drnek, zástupce značky Body Wraps.

2 Miss Prague Car Festival

Další titul, kterým se pyšní finalistka č.6 Ivana Khymchuk, byl zajištěn společností Advantage Cars, který si tuto dívku zvolil v rámci sobotní výstavy Czech Super Car Meet 2018. Ivana Khymchuk se proto stala Tváří Czech Super Car Meet 2018 a získala zážitkovou jízdu v jednom ze supersportů.

12 Titul Tvář Czech Super Car Meet se stala Ivana Khymchuk

Autor fotografií: KAREL JUDA

Hlavní sponzoři soutěže Miss Léta

Karlovarské minerální vody (Aquila, Fruttimo) – Aquila se stala po pěti letech sponzorem soutěže krásy. Jsme jediná soutěž krásy, která je spolufinancována Karlovarskými minerálními vodami.

Blackberry – značka mobilních telefonů, Blackberry, se stala oficiálním dodavatelem mobilních telefonů pro soutěž Miss Léta.

Ford Carent Praha – vítězka soutěže Miss Léta vyhrává roční pronájem automobilu značky Ford od společnosti Carent Praha.

Mironet – největší IT e-shop v České republice se podílí na finanční podpoře této soutěže od jejího založení. Dodává soutěži zázemí, finanční podporu a obchodní management.

Aquapalace Praha – nejzábavnější aquapark ve střední Evropě organizuje semifinálová kola v prostorách Vodního světa a zajišťuje zázemí pro produkci a samotné soutěžící.

Chopin Vodka – nejpopulárnější a nejluxusnější značka vodky na světě s nejvyššími světovými oceněními. Chopin vodku podporuje například Sandra Bullock.