TOP12 FINALISTEK 2022

12 dívek miss české republiky

Známe finálovou dvanáctku finalistek Miss České republiky 2022. Po mnohadenních soustředěních se výběr dívek do Miss České republiky zúžil na číslo 12. Součástí každé aktivity soutěžící dívky je kladný a proaktivní vztah charitě. Ta má na starosti pomoct vybrat počítačovou techniku od dárců nebo naopak zajistit jejich věnování potřebným rodinám. Dívka svůj vztah mohla představit během několika benefičních událostí na podporu projektu Počítače dětem. Ten byl podpořen z řad vládních institucí i komerční sféry. Pozvání na tyto benefice přijaly osobnosti jako primátor Prahy Zdeněk Hřib, generální ředitel TV Nova Jan Vlček, emeritní rektor Karlovy Univerzity Tomáš Zima, generální ředitel agentury CzechTrade Radomil Doležal, partner společnosti Ernst&Young Ondřej Hartman, generální ředitel e-shopu Mironet a zakladatel projektu Počítače dětem Robert Novotný.

Semifinálovými koly provázeli moderátoři Michal Šeda a rosnička a držitelka titulů Miss Sympatie 2020 a Miss Silueta 2020, Simona Šimková.

Jména TOP12 finalistek Miss České republiky 2022:

1 – Martina Smejkalová, 20 let, Urbanov
2 – Andrea Kaplanová, 18 let, Louny
3 – Klára Porhajmová, 18 let, Brno
4 – Julie Hojdyszová, 22 let, Frýdek-Místek
5 – Karolina Budka, 17 let, Praha
6 – Natálie Kočařová, 20 let, Prostějov
7 – Andrea Kubínová, 26 let, Praha
8 – Natálie Kovářová, 21 let, Praha
9 – Soňa Paldusová, 23 let, Ostrava
10 – Jana Šprtelová, 22 let, Bruntál
11 – Pavlína Jagrová, 23 let, Pardubice
12 – Lucie Hájková, 20 let, Dobříš

Kromě mediálního obrazu na dívky čeká řada soustředění a workshopů, kde se organizátor zaměří na rozvoj vlastností každé dívky. “Chceme, aby dívka byla kompletním balíčkem hodnot zastupující nejen krásu, inteligenci a dobré srdce. Na dívky čeká průprava chůze na podpatcích, líčení a péče o vlasy, taneční choreografie, kurz osobnostního rozvoje či etikety a stolování, mluvení na kameru, pózování před fotoaparáty a mnoho dalšího.” Uvedla vítězka Miss České republiky 2019 a nově zvolená ředitelka soutěže, Nikola Kokyová. Osm nejlepších dívek postoupí do užšího výběru (tzv. superfinále). Ty budou bojovat o tři hlavní tituly (1., 2. a 3. místo) a vedlejší tituly, kterými je Miss Silueta (dívka s nejhezčí postavou), Miss Naděje (dívka s největším přínosem v charitě) a Miss Sympatie (dívka zvolena veřejností). O titulu Miss Sympatie budeme informovat v následujících dnech na www.miss-ceske-republiky.cz.


Všechny finalistky se veřejnosti poprvé představily v sobotu 6. srpna na největší výstavě skla a bižuterie v ČR – Křehká krása 2022. Tímto dnem byla odstartována Missí roadshow, kterou dívky absolvují po celé ČR. Datum finálového večera s korunovací organizátoři plánují na polovinu října 2022 a vy jej budete moci sledovat na TN.cz.

Zdroj: Miss České republiky, Kristýna Kuybida

dívka miss čr - za mě spodní průměr

dívka miss čr - za mě spodní průměr

dívka miss čr - za mě průměr

dívka miss čr - za mě nejlepší, vítěz desetiletí, kráska, prostě Julča 10/10

dívka miss čr - za mě průměr

dívka miss čr - za mě spodní průměr

dívka miss čr - za mě jedna z top 3

dívka miss čr - za mě spodní průměr

dívka miss čr - za mě  průměr

dívka miss čr - za mě spodní průměr

dívka miss čr - za mě spodní průměr

dívka miss čr - za mě průměr