O MISS České republiky

Kdo jsme?

Nastartuj dráhu modelky

Miss České republiky je příležitost vlastní seberealizace a splnění životního snu. Všechny tři vítězky Miss České republiky se prosadily ve světě modelingu. Zúčastnily se např. Mercedes-Benz Prague Fashion Week, Czech Fashion Week, focení národních a nadnárodních kampaní, setkaly se s významnými osobnostmi ze showbyznysu i podnikatelského světa.

CHARITATIVNÍ ČINNOSTI

Projekt Počítače Dětem vznikl na jaře 2020 s ohledem na pandemickou situaci a nutnost online výuky s cílem zajistit starší techniku od dárců dětem z potřebných rodin pro online výuku. Aktuálně poskytujeme starší IT techniku pro formální i neformální vzdělávání dětí nejen v rodinách, ale i dětských domovech, nemocnicích, azylových domech, nízkoprahových zařízeních apod.

Náš Instagram

Miss České republiky s.r.o. realizuje projekt Technologické vybavení pro rozvoj společnosti, který je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je prostřednictvím pořízení moderní techniky dosáhnout zvýšení kvality i kvantity vytvářeného multimediálního obsahu jak pro vlastní potřeby společnosti Miss České republiky s.r.o. (zejména ve vztahu ke stejnojmenné soutěži krásy), tak pro externí klienty.

Miss České republiky s.r.o. realizuje projekt Technologie pro zajištění prodeje výrobků a pro propagaci výrobků a partnerských firem, který je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je rozšíření výrobního sortimentu společnosti Miss České republiky s.r.o. o výrobky a služby, které společnost dříve nenabízela. Díky rozšíření portfolia produktů a služeb společnost zvýší svoji konkurenceschopnost, navýší tržby i zisk.