Postup Sarah Horákové na světovou Miss

Není to tak dávno, kdy se hrdá devatenáctiletá rodačka z Velkých Pavlovic a studentka Masarykovy univerzity Sarah Horáková navrátila ze světové soutěže v Koreji, ze které dovezla několikd úspěchů (více o Miss World University 2022). Organizátoři světové soutěže krásy v Indii se tuto skutečnost dozvěděli a ihned Sarah kontaktovali. Nabídli jí účast na finále Miss Icon World a možnost opět reprezentovat Českou republiku a další organizace, které podporuje, jako je například Unicef a Cara Plasma.

Před malou chvíli jsme dostali informace, že Sarah Horáková oficiálně podepsala smlouvu z portugalského Lisabonu, kde se aktuálně nachází a může se tedy pyšnit tím, že pod vedením španělské agentky Zulemy Vasquez Rey se bude snažit dovézt korunku a titul z Misster and Miss Icon of the World. Soutěž je konána již čtvrtým rokem, kde se zúčastní velkolepého finále 90 dívek z celého světa a budou bojovat o 3 hlavní trofeje. Finále je plánováno na začátek června 2023.

I tentokrát se Sarah rozhodla podporovat několik organizací, které předvede při charitativním fóru na konferenci v Mumbai, která se uskutční 7. června 2023. Cílem Sarah je dostat více do podvědomí práci Cara Plasmy v České republice, která zachraňuje každý den životy, projekt Počítače dětem, který pomohl několika dětem v době pandemie a také války na Ukrajině se studiem, a v neposlední řadě předvede poprvé ve světě svou neziskovou organizaci EUth Together, která organizuje projekty Erasmus+ po celém světě.

Sarah nám prozradila, že to není ještě vůbec vše, co má již potvrzené, více informací prozradí na tiskové konferenci na jihu Asie, více podrobných informacích se dozvíte již brzy, máte se rozhodně na co těšit.

Držíme moc pěsti a ať už to dopadne jakkoliv, věříme, že bude mít Sarah opět o čem vyprávět a mít zážitky na celý život.