Andrea Kaplanová jako reprezentantka ČR na světové soutěži

Česká republika má novou delegátku na světovou Miss

Miss České republiky 2022 Andrea Kaplanová odlétá v září na světovou soutěž Miss Aura International

„Když mi přišla zpráva z produkce Miss České republiky, že jsem byla nominována ředitelem světové soutěže právě já, vůbec jsem nevěřila vlastním očím, protože tohle byl od malička můj sen.“ S těmito slovy začíná vítězka Miss České republiky pro rok 2022 svůj rozhovor o svých přípravách na světovou soutěž Miss Aura International 2023, která se bude konat jako každý rok na Turecké riviéře. I letos se zúčastní soutěže několik desítek dívek ze všech koutů světa, takže bude mít Andrea možnost otevřít si dveře do světa o něco dál.

Nyní pravidelně cvičí, trénuje catwalk na přehlídkách, dohlíží na zdravou stravu a snaží se ještě pilovat angličtinu. Nejvíce jí pomáhá rodina, která je momentálně největší oporou, a samozřejmě přátelé a tým Miss České republiky. Snaží se být také dobrosrdečná, věnuje se spoustě charitativních činností a také modelingu. V něm si dala za cíl neustále se zdokonalovat. I proto se pracovně zapojila v týmu modelingové agentury Eskimo-Bohemia Model Management.

Jelikož se světová soutěž koná v září, Andrea momentálně s týmem Miss České republiky připravuje potřebné věci na soutěž, jako je například natáčení video medailonku, ušití národního kostýmu a mnoho dalších nezbytností k reprezentaci České republiky. Andrea se bude snažit na sobě pořádně zapracovat a věří, že bude moci přivézt z Turecka nějaký titul nebo korunku. „Celé léto se budu s chutí připravovat, abych Českou republiku reprezentovala v co nejlepší formě,“ vysvětluje Andrea.

Celosvětová soutěž krásy konaná v Turecku se snaží spojit krásu a inteligenci žen po celém světě a každoročně se jí zúčastní více než 40 delegátek z různých zemí. Andreu čeká promenáda v plavkách, ve večerní róbě, v národním kostýmu a v neposlední řadě ji čeká i volná disciplína, kde se pokusí porotu ohromit sportovním aerobikem, kterému se věnovala třináct let. Na této světové soutěži krásy se bude bojovat o dvanáct titulů – pět hlavních míst a sedm doprovodných titulů. ,,Bude mi ctí reprezentovat Českou republiku na světové soutěži krásy Miss Aura International a slibuji, že do toho dám vše,’’ potvrzuje Andrea Kaplanová. 

Přejeme Andree mnoho štěstí a věříme, že i kdyby se nepoštěstilo, doveze si spoustu nových zážitků a zkušeností do života.