Finále 2023

Ve středu 18. října v pražském divadle Apollo proběhne finále Miss České republiky, kde bude celkem TOP8 finalistek bojovat o korunku krásy. Soutěžící dívky mají za sebou cestu castingem, semifinálovými koly a mnoho kurzů, které je rozvíjely v oblasti komunikace či péče o sebe. Nyní na dívky čeká den D, kdy se rozhodně, která z nich se stane vítězkou Miss ČR 2023.

Představujeme vám celkem osm superfinalistek, na které se můžete těšit na finálovém večeru 18. října od 20:00 hodin. Dívkám zůstala soutěžní čísla taková, jaká jim byla rozdána při výběru do TOP12. Podle těchto čísel pro svoji favoritku můžete hlasovat i v sekci Miss Sympatie – www.miss-ceske-republiky.cz.

TOP8 FINALISTEK MISS ČESKÉ REPUBLIKY 2023:
02 – Bára Sulanová, 18 let, Písek
03 – Patricie Fuxová, 20 let, Benešov
04 – Barbora Burešová, 18 let, Nové Město na Moravě
05 – Valerie Přecechtělová, 23 let, Klenovice na Hané
06 – Tereza Langrová, 22 let, Praha
09 – Viktorie Louženská, 18 let, Hradec Králové
10 – Anna Klempererová, 21 let, Hradec Králové
11 – Barbora Kusá, 21 let, Chrudim

Přímý přenos sledujte na https://www.youtube.com/watch?v=wAXaLiePX28. Na finále na diváky čekají celkem tři módní přehlídky návrhářek Šárky Ordošové, Boby Petrášové a Ateliéru Pietrova. Tradičně se diváci mohou těšit na volné disciplíny a promenádu v plavkách. Dívky také představí svoji aktivitu v charitativním projektu Počítače dětem.

Afterparty je pro hosty i širokou veřejnost připravena od 22:00 hodin v nedalekém OX Club Prague (v bývalém Retro Music Hall), kde bude celým večerem provázet skupina Elán Revival. Nebude chybět ani půlnoční překvapení v podání finalistek a vítězek Miss ČR 2023.

Vstupenky na finále nebo na afterparty v prodeji v síti TICKETPORTAL – https://www.ticketportal.cz/event/Miss-Ceske-republiky-2023-AFTERPARTY 

Výtěžek z prodeje vstupenek putuje ze 100 % na charitativní projekt Počítače dětem.