Finalistky 2023

    Sulanová Bára

  • Soutěžní číslo 2
  • Miss České republiky 2023

finalistka č. 2

2-bs.jpg

Bára Sulanová je 18 letá studentka nadcházejícího čtvrtého ročníku gymnázia. Narodila se ve znamení Střelce a pochází z jižních Čech z města Milevska. Ve volném čase ráda sportuje (jezdí na kole, plave, lyžuje), chodí na procházky do přírody a cestuje. Od šesti let až do ukončení základní školy navštěvovala sokolskou všestrannost. Také reprezentovala základní školu v různých sportovních soutěžích, například v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, kde se v roce 2019 stala republikovou vítězkou. V současné době se věnuje atletice.

Mezi její silné stránky patří rozvážnost, ctižádostivost, zdravé sebevědomí, optimismus a fyzická zdatnost. Naopak její slabou stránkou je někdy až přílišná upřímnost. Do soutěže se přihlásila za účelem získání nových zkušeností a zážitků, poznání nových lidí a možnosti zviditelnit se.

Vítězství v soutěži Miss České republiky by pro ni představovalo velkou změnu v jejím životě a otevření dveří do jiného světa - plného zodpovědnosti, nových příležitostí a seberozvoje. Svůj úspěch by využila v rámci charitativní činnosti ve prospěch lidí v nouzi. Prostřednictvím soutěže Miss České republiky by měla možnost aktivně podpořit projekt Počítače dětem tím, že bude motivovat ostatní dárce k začlenění do projektu a snažit se vykouzlit úsměv dětem na tváři.

Motto: „Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys toho dosáhl.“ Paulo Coelho

VÍCE
HLASUJ PRO TUTO DÍVKU